Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Wybory 2020

Wybory 2020

Uprzejmie informujemy, że 24 lutego 2020 r. o godz. 9.00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym przy ul. Przybyszewskiego odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich członków społeczności akademickiej, ze zgłoszonym kandydatem na rektora, ubiegającym się o reelekcję rektorem UMP prof. dr. hab. Andrzejem Tykarskim.

Opublikowano Uchwałę Prezesa Rady Ministrów

Opublikowano Uchwałę Prezesa Rady...

Z satysfakcją informujemy, że opublikowano podpisaną przez Premiera Mateusza Morawieckiego Uchwałę w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pod nazwą "Centralny Zintegrowany Szpital Kliniczny - centrum medycyny interwencyjnej (etap I CZSK)”.

Warsztaty Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej w Szpitalu Klinicznym przy Polnej

Warsztaty Minimalnie Inwazyjnej...

W dniu 11 lutego 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej odbywały się kolejne Praktyczne Warsztaty pt.: Minimalnie Inwazyjna Chirurgia Miednicy Mniejszej - „krok po kroku”. Warsztaty te zorganizowane zostały po raz kolejny z inicjatywy prof. Macieja Wilczaka - Kierownika Kliniki Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Drzwi Otwarte UMP

Drzwi Otwarte UMP

Maturzysto, czy masz już plany na 29 marca? Jeśli nie, to koniecznie rezerwuj ten termin! Jesteś zainteresowany studiami medycznymi lub nadal szukasz swojej drogi? Nie mogłeś trafić lepiej! Zapraszamy na Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Badania naukowe w USA

Badania naukowe w USA

Z satysfakcją informujemy, że decyzją Rady Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w kategorii FulbrightSenior Award 2020/21 dr n. med. Agnieszka Neumann-Podczaska otrzymała 6-miesięczne stypendium na prowadzenie badań naukowych w Klinice w University of Kentucky, College of Pharmacy.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie