14. numer Biuletynu Bioethica

Szanowni Państwo,

pragnę przedstawić najnowszą odsłonę Biuletynu Bioethica, który powstał dzięki współpracy wielu zaangażowanych osób.

W minionym roku Studenckie Koło Naukowe Etyki i Bioetyki opuściło kilku wspaniałych członków zarządu, którzy stali się dumnymi absolwentami Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Najświeższe wydanie biuletynu pozwoli Państwu poznać członków nowego zarządu Koła.

Ponadto w 14-stej Bioethice zanurzymy się w wirtualnej rzeczywistości celem rehabilitacji, odwiedzimy muzeum w Żabikowie koło Poznania, dowiemy się na co cierpi ponad 200 milionów kobiet na całym świecie oraz porozmawiamy o doświadczeniach uczestników nowatorskiego projektu „MEDI +: Centrum Doskonalenia Kompetencji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”.

W wydaniu znajdziecie Państwo również oficjalne sprostowanie dotyczące artykułu „Sedacja paliatywna - pytania i wątpliwości”.

Z radością i dumą zapraszam do lektury.

» Bioethica - nr 14 (1/2018)

Marta Maria Malec
Redaktor Naczelna