25 przed 25

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w rankingu „25 przed 25” („25 under 25”) magazynu Forbes znaleźli się przedstawiciele naszego Uniwersytetu.

W kategorii biznes:

Zdjęcie

Ligia Kornowska - absolwentka Wydziału Lekarskiego I, dyrektor zarządzająca w Polskiej Federacji Szpitali, największej organizacji szpitali w kraju, zrzeszającej 250 podmiotów leczniczych. Założycielka organizacji Młodzi Menedżerowie Medycyny (MMM), zrzeszającej studentów i absolwentów kierunków medycznych, ekonomicznych, prawniczych czy informatycznych, której celem jest nie tylko wykształcenie kadry zarządzającej sektorem ochrony zdrowia, ale też zwiększenie udziału młodych osób w biznesie i przestrzeni publicznej.

W kategorii działalność społeczna:

Zdjęcie

Jan Niziński, Wojciech Sierocki, Piotr Filberek - studenci Wydziału Lekarskiego I, założyciele Stowarzyszenia „Leczymy z misją”, inicjatywy poprawiającej diagnostykę i proces leczniczy w szpitalach w Kenii. Dostarczają niezbędny sprzęt medyczny, zapewniają szkolenia z jego obsługi oraz interpretacji wyników badań, a także skutecznych metod leczenia.

Serdecznie gratulujemy!

» Więcej informacji