< Cofnij

Bezpłatne szkolenia praktyczne z zakresu wykonywania szczepień ochronnych przeciw COVID-19

Baner

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu rozpoczął szkolenia praktyczne dla farmaceutów, fizjoterapeutów i diagnostów laboratoryjnych uprawniające do przeprowadzania szczepień przeciwko COVID-19. Szkolenia realizowane są w uczelnianym Centrum Symulacji Medycznej. W pierwszych dniach zapisało się już ponad 600 osób!

Tylko w miesiącu kwietniu planujemy zrealizować 126 kursów, w których będzie mogło się przeszkolić blisko 1500 osób!

W przygotowanie i realizację kursu zaangażowani są, m.in. pracownicy Centrum Symulacji Medycznej pod czujnym okiem p. mgra Piotra Ziemaka, pracownicy Zakładu Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki (dr hab. Danuta Dyk), pracownicy Zakładu Ratownictwa Medycznego (dr Roland Podlewski), czy pracownicy Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego (mgr Anna Lewczuk). Kierownikiem merytorycznym kursu jest p. dr hab. Agnieszka Neumann-Podczaska z Katedry i Kliniki Medycyny Paliatywnej.

Bardzo dziękujemy wszystkim wykładowcom UMP, którzy wyrazili gotowość i chęć prowadzenia zajęć w ramach kursu!

Zapisy na bezpłatne szkolenia - część praktyczną uprawniające do przeprowadzania szczepień przeciwko COVID-19 prowadzone są przez stronę:
http://www.podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kursy/praktyczna-czesc-kursu-szczepien-przeciwko-covid-19-dla-fizjoterapeutow-farmaceutow-i-diagnostow-laboratoryjnych

W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które ukończyły część teoretyczną realizowaną na platformie CMKP - https://med-learning.cmkp.edu.pl

Zachęcamy do zapisów i kontaktu w sprawie kursu:

Kierownik merytoryczny kursu:
anp@ump.edu.pl

Centrum Symulacji Medycznej:
sekretariatcsm@ump.edu.pl

Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego:
podyplomowe@ump.edu.pl

Bezpłatne szkolenia

Bezpłatne szkolenia

Bezpłatne szkolenia

Bezpłatne szkolenia

Bezpłatne szkolenia