Drzwi Otwarte UMP

Baner

Informujemy, że tegoroczne Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, zaplanowane na 29 marca, zostają odwołane.

O nowym terminie wydarzenia będziemy informować na bieżąco.

-----------------------------------------------

Maturzysto,

czy masz już plany na 29 marca? Jeśli nie, to koniecznie rezerwuj ten termin!

Jesteś zainteresowany studiami medycznymi lub nadal szukasz swojej drogi? Nie mogłeś trafić lepiej! Zapraszamy na Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Jest to doskonała okazja, aby poznać naszą uczelnię od środka. Dowiesz się jak przebiega rekrutacja, zapoznasz się z ofertami poszczególnych kierunków, a rozmowy z doświadczonymi już kolegami ze starszych lat z pewnością pozwolą znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące nie tylko nauki, ale ogółu życia studenckiego na UMP.

To nie wszystko! Przygotowaliśmy także wiele innych atrakcji, a wśród nich m. in.: spotkania z naszymi organizacjami studenckimi, ciekawe warsztaty i wykłady.

Startujemy już o godz. 10:00, nie może Cię tu zabraknąć!

Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/events/172395690734589/