Dyplomatorium absolwentów kierunku lekarsko-dentystycznego

W sobotę 29 października 2016 r. o  godz. 10.00 w Auli Uniwersyteckiej UAM odbyło się Dyplomatorium absolwentów kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego II.

W imieniu Władz Uczelni dyplomy 86 absolwentom wręczyli reprezentujący JM Rektora prof. dr hab. Michał Nowicki oraz Dziekan Wydziału Lekarskiego II prof. dr hab. Zbigniew Krasiński. W imieniu Okręgowej Rady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej głos zabrał dr Krzysztof Kordel.

W trakcie Dyplomatorium wręczono również liczne nagrody - medale Uczelni za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej, listy gratulacyjne Rektora, nagrody książkowe Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, dyplomy Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii i Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, zestawy nowoczesnych narzędzi chirurgicznych oraz talony na prenumeratę kwartalnika „Medycyna po Dyplomie”.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

» Fotogaleria