Dzień Programu Erasmus+

Zapraszamy byłych, obecnych i przyszłych stypendystów do wzięcia udziału w Dniu Programu Erasmus+, który odbędzie się 12 maja 2016 r. w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Rokietnickiej 8.

W trakcie obchodów przewidziana jest prezentacja poświęcona idei programu Erasmus+ oraz uczelniom zagranicznym. Ponadto, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podzielić się wrażeniami ze swoich wyjazdów - zarówno na studia, jak i praktyki.

Czekamy na Ciebie! Przyjdź i udziel innym studentom swoich rad i cennych wskazówek!

Dodatkowo ogłaszamy erasmusowy konkurs fotograficzny!

Przyślij nam zdjęcie wraz z zabawnym komentarzem obrazujące miejsce, w którym spędziłeś niezapomniane chwile podczas stypendium - piękne miasto, cudowni ludzie, niepowtarzalna kuchnia. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 15 kwietnia 2016 r. pod adresem: braducha@ump.edu.pl.

Świętujmy razem! Szczegółowy program podamy wkrótce.