Honorowy tytuł dla prof. Bertholda Koletzko

Zdjęcie

Rektor, Senat i Dziekan Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uprzejmie zapraszają na uroczystość nadania tytułu

DOKTORA HONORIS CAUSA
PROFESOROWI BERTHOLDOWI KOLETZKO

z Zakładu Metabolizmu i Żywienia Szpitala Dziecięcego Dr. von Haunera w Monachium - Uniwersytet Ludwika i Maksymiliana w Monachium,

za wybitne osiągnięcia w tworzeniu naukowych podstaw oraz wdrażanie nowoczesnego żywienia niemowląt i kobiet w ciąży, bezcenny wkład w naszą wiedzę o żywieniu człowieka i determinantach procesów metabolicznych oraz systematyczne wprowadzanie w praktykę idei programowania żywieniowego.

Wręczenie dyplomu odbędzie się w dniu 17 września 2019 roku o godz. 13.00 w Pałacu Działyńskich na Starym Rynku 78/79 w Poznaniu.

Wstęp wolny.