Język Angielski w Naukach Medycznych - finał VI edycji Olimpiady

Uczestnicy Olimpiady

W dniu 11 maja 2019 r. w Gdańsku odbył się finał VI edycji Olimpiady "Język Angielski w Naukach Medycznych". Organizatorem finału było Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu reprezentowało aż sześcioro Finalistów:

Zadanie finałowe polegało na przedstawieniu prezentacji na wybrany przez siebie temat oraz na krótkiej rozmowie z komisją na wylosowany temat. Zmagania Finalistów oceniała trzyosobowa komisja, złożona z lektorów języka angielskiego z Gdańska, Poznania i Krakowa. Z satysfakcją informujemy, że pierwsze miejsce ex aequo zdobyli Państwo: Tomasz Kozłowski z Poznania i Klaudia Kaluzińska z Krakowa. Wszystkim Laureatom i Finalistom serdecznie gratukujemy!