Kurs przygotowujący do Olimpiady Biologicznej II edycja

Zapraszamy do udziału w II edycji organizowanego przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu kursu przygotowawczego do centralnego etapu Olimpiady Biologicznej.

Celem zaplanowanych zajęć będzie umożliwienie zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu botaniki, zoologii, biochemii i statystyki pod okiem naukowców, specjalistów w swojej dziedzinie, przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy naukowej. Będzie to zarazem unikalna możliwość poznania naszej Uczelni, bowiem zajęcia odbywać będą się w tych samych salach, w których na co dzień kształci się niemal siedem tysięcy studentów. W trakcie trwania kursu uczestnicy nauczą się również korzystać z baz bibliotecznych najnowszych publikacji naukowych ukazujących się na łamach międzynarodowych czasopism.

Drodzy Uczestnicy, żywimy nadzieję, że udział w kursie pomoże Wam przygotować się jak najlepiej do finału Olimpiady Biologicznej, i że w przyszłości pojawicie się na naszej Uczelni ponownie, już jako studenci.

Więcej informacji: www.ump.edu.pl/olimpiada-biologiczna