Międzynarodowy Salon Edukacyjny 2021

Stoisko

Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszamy 20 marca (sobota) w godz. 10.00-15.00 do udziału w XXXV Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2021.

W programie wydarzenia organizowanego w formule on-line znajdziecie m. in.:
- spotkanie na czacie z naszymi studentami,
- materiały informacyjne na wirtualnym stoisku,
- webinaria przygotowane przez ekspertów OKE.

O godzinie 10:50 w ramach panelu zatytułowanego „Kierunek lekarski - tylko dla elit czy dla Kowalskiego? - debata z udziałem studentów, absolwentów i wykładowców polskich uczelni medycznych” naszą uczelnię reprezentować będzie dr n. med. Paweł Niedźwiecki, pracownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii.

Natomiast o godzinie 11.30 dr Olgierd Stieler z Zakładu Protetyki Słuchu będzie gościem panelu „Unikatowe i przyszłościowe - panel wykładowców kierunków medycznych”.

Zarejestruj się i bądź z nami on-line: