Młodzi Organicznicy XXI wieku

Kapituła konkursowa pod przewodnictwem JM Rektora UAM prof. Bronisława Marciniaka wyłoniła spośród 66 zgłoszeń Młodych Organiczników XXI wieku. Z satysfakcją informujemy, że wśród nagrodzonych studentów są przedstawiciele Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, którzy  zdominowali  kategorię "Karol Marcinkowski - filantrop".  Pierwsze miejsce zdobył Wojciech Sierocki, a trzecie Dominika Kasprzak.

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs i Gala "Młodzi Organicznicy XXI wieku" są częścią projektu „Kultura przedsiębiorczości dla mieszkańców Wielkopolski” realizowanego przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechnikę Poznańską, przy wsparciu Santander Universidades w ramach Banku Zachodniego WBK S.A. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Młodzi Organicznicy XXI wieku
Autor fotografii: Maciej Męczyński - Życie Uniwersyteckie