"Młodzi organicznicy XXI wieku" wyłonieni!

Zdjęcie

W poniedziałek, 5 czerwca o godz. 12:00 w Sali Lubrańskiego (Collegium Minus UAM), 9 studentów uczelni publicznych Miasta Poznania, w tym 3 studentów Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, podczas uroczystej Gali "Młodzi organicznicy XXI wieku", otrzymało nagrody za swoją postawę w życiu codziennym i kultywowanie tradycji pracy organicznej i pracy u podstaw. Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego reprezentował Prorektor ds. Organizacji, Promocji i Współpracy z Regionem prof. dr hab. Michał Musielak. Wśród zwycięzców w kategorii "Karol Marcinkowski - filantrop" znalazło się troje studentów z naszej Uczelni:

Konkurs "Młodzi Organicznicy XXI wieku" zorganizował Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach grantu "Kultura przedsiębiorczości dla mieszkańców Wielkopolski" wraz z Politechniką Poznańską, przy wsparciu Santander Universidades w ramach Banku Zachodniego WBK S.A.

Kapituła konkursowa  w  Kategorii "Dezydery Chłapowski - społecznik"  wyróżniła: Martina Halasza, Paulinę Popek i Paulinę Mencel z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W kategorii "Emilia Szczaniecka - aktywista" nagrody otrzymali: Sowmya Thottambeti i Sylwester Szymański z Politechniki Poznańskiej oraz Martyna Nowak z UAM.

Kapituła Konkursowa przyznała także wyróżnienia w kategoriach społecznik oraz aktywista, które trafiły do Michała Kucharskiego z UAM oraz reprezentantów Politechniki Poznańskiej - Agnieszki Michalak, Alberta Marksa i Marty Lewandowskiej.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie

Autor zdjęć: Przemysław Stanula