Sala Profesorów Seniorów

Szanowni Państwo,

Sala Profesorów Seniorów w Bibliotece Głównej UMP została oficjalnie otwarta.

W dniu 14.12.2022 roku JM Rektor UMP prof. Andrzej Tykarski wraz z Panią Prorektor prof. Ewą Wender-Ożegowską, Panią Dyrektor Biblioteki Głównej UMP Magdaleną Naskręt oraz Panem Bolesławem Howorką Dyrektorem Biblioteki naszej Uczelni w latach 1976-1998, dokonali symbolicznego otwarcia Sali Profesorów Seniorów.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili Profesorowie Seniorzy: prof. Wanda Baer-Dubowska, prof. Wanda Kocięcka, prof. Zenon Kokot oraz prof. Lucjusz Zaprutko, a także Państwo Prorektorzy, Kanclerze Nauk, Dziekani naszej Uczelni i Pracownicy Biblioteki UMP.

Mamy nadzieję, że Sala stanie się nie tylko miejscem pracy, ale także spotkań Państwa Profesorów, zarówno przy biurku i komputerze, jak i kawie lub herbacie.

Serdecznie zapraszamy!

Prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska