< Cofnij

Senioralni 2019

Logo

Koniec września to jednocześnie początek kolejnej edycji edukacyjnej akcji „Senioralni. Poznań” - czyli wydarzenia, na które składać się będą wykłady, warsztaty, koncerty i drzwi otwarte dedykowane najstarszej grupie mieszkańców naszego regionu.

Inauguracja "Senioralnych" odbędzie się w sobotę 28 września o godz. 11.00 na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Tego dnia Prezydent Poznania tradycyjnie przekaże seniorom i seniorkom klucze do bram miasta, by tym samym oddać miasto we władanie jego najstarszym i najbardziej doświadczonym mieszkańcom.

Centrum Inicjatyw Senioralnych wraz z partnerami zapraszają do aktywnego uczestnictwa w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Nasza Uczelnia, dzięki zaangażowaniu pracowników i studentów, również włączyła się w przygotowanie tego wydarzenia. W naszych obiektach na poznaniaków czekać będą wykłady, wystawy oraz muzealna prelekcja.

» Program wydarzeń organizowanych przez Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Zapisy startują 28.09.2019 r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonywanie rezerwacji na adres: promocja@ump.edu.pl lub pod numerem telefonu: 61 854-60-31.