Studentki Terapii zajęciowej będą wspierać rodziny wieloraczków w Poznaniu

Zdjęcie

Urząd Miasta Poznania we współpracy z Fundacją Wspierania Rozwoju Małego Dziecka "Cali Mali" przystępuje aktualnie do realizacji programu wspierającego poznańskie rodziny wieloraczków. Celem programu jest zapewnienie i ułatwienie korzystania z konsultacji medycznych dzieci, przeprowadzenie spotkań edukacyjnych i wspierających dla rodziców, zapewnienie zajęć ludoterapeutycznych oraz rozwojowych dla dzieci.

W realizacji programu wezmą też udział studentki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (II rok kierunku Terapia zajęciowa). 11 kwietnia 2018 roku w Pracowni Terapii Zajęciowej przy ul. Marcelińskiej odbyło się szkolenie przygotowujące studentki do podjęcia zadań związanych z programem. Realizacja programu rozpocznie się już 13 kwietnia.