Targi Edukacyjne 2016

W miniony weekend Uczelnia zaprezentowała swoją ofertę kształcenia podczas dorocznych Targów Edukacyjnych organizowanych pod skrzydłami "Akademickiego Poznania" na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pracownicy Wydziałowych Biur Rekrutacji oraz studenci odpowiadali na pytania kandydatów, których blisko dwa tysiące odwiedziło nasze stoisko. Akademicką scenę wypełniły pokazy ratownictwa medycznego, a przeprowadzane badania wzroku i słuchu oraz pomiar składu ciała dały możliwość namacalnego zetknięcia się z kierunkami studiów.

Atrakcją dla uczestników była możliwość wykonania fotografii z pluszowymi maskotkami pod promocyjnym hasłem #zorganizowani.

Pluszowi przyjaciele czekaja na Twoje przytulenie :-) #TargiEdukacyjne #MTP #UMPoznan #Zorganizowani

Opublikowany przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na 18 marca 2016