< Cofnij

#TargiEdukacyjne2019

XXIII Targi Edukacyjne, odbywające się w dniach 1-3 marca, były okazją do zapoznania się z ofertą kształcenia naszej Uczelni oraz zasadami przyjęć na Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Wydarzeniu towarzyszyło uroczyste otwarcie, w trakcie którego prof. dr hab. Ryszard Marciniak, Prorektor ds. Dydaktyki i Kształcenia Podyplomowego odebrał wraz z przedstawicielami innych uczelni miasta Poznania jubileuszową statuetkę z okazji 100-lecia powstania Uniwersytetu Poznańskiego.

Dzięki zaangażowaniu studentów naszej Uczelni i pracowników Działu Rekrutacji, a także przyjaciół Uczelni: Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio oraz Stowarzyszeniu Leczymy z Misją, przyszli kandydaci na studia mogli przekonać się o tym, że warto być #zorganizowanym i wybrać naszą Uczelnię planując swoją przyszłość.

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogli być z nami na terenie MTP, zapraszamy już teraz na Drzwi Otwarte UMP w dniu 6 kwietnia 2019 r. (sobota) od godz. 10.00. Niezawodna, #zorganizowana Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego szykuje nie lada atrakcje. Śledźcie informacje na Facebooku.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie