VII Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii

W dniach 18-19.11.2017 na terenie Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu miały miejsce VII Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii organizowane przez Polskie Towarzystwo Elektroradiologii, Wielkopolskie Centrum Onkologii oraz Katedrę i Zakład Elektroradiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jak co roku konferencja opierała się na nowinkach w radiologii i radioterapii oraz na nowych możliwościach rozwoju dla elektroradiologów.

Nawiązując do tradycji również w tym roku wydarzenie podzielone zostało na dwa bloki: wykładowy oraz warsztatowy. W pierwszym, dniu mieliśmy możliwość wysłuchania wykładów z następujących dziedzin: chirurgia w onkologii, protokoły IGRT w radioterapii, rezonans magnetyczny, okulistyka oraz badania kliniczne. Natomiast dzień drugi opierał się na zajęciach warsztatowych.

Uczestnicy warsztatów

Dr n. med. Rafał Staszewski

Zdjęcie
Wręczenie dyplomów dla najbardziej aktywnych studenckich kół naukowych związanych z elektroradiologią

Zdjęcie
Podpisanie porozumienia między Polskim Towarzystwem Elektroradiologii, a jego odpowiednikiem w Portugalii.

Uczestnicy warsztatów
Warsztaty z iMAR - dr n. med. Ewelina Konstanty