Wolontariacka aktywność Akademickiej Społeczności Ratownictwa i Medycyny Katastrof

Miło nam poinformować, że spłynęły na nasze ręce podziękowania od organizatorów Wydarzenia Sportowego pt. „Atomowa Mrówka 2” dla Akademickiej Społeczności Ratownictwa i Medycyny Katastrof zrzeszającej studentów ratownictwa medycznego oraz studentów studiów magisterskich uzupełniających, którzy są absolwentami ratownictwa na Wydziale Nauk o Zdrowiu, UMP.

Wydarzenie „Atomowa Mrówka 2” to cykliczne, ogólnopolskie zawody wspinaczkowe dla dzieci organizowane w Poznaniu. ASRiMK reprezentowane przez Pana Przemysława Rachubińskiego, ratownika, studenta zdrowia publicznego na WNoZ oraz Pana Damiana Ptaka, studenta 3 roku ratownictwa na WNoZ, aktywnie uczestniczyło w organizacji wydarzenia niosąc profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprezy.

Serdecznie gratulujemy i podziwiamy Waszą działalność pro publico bono!

» Relacja z wydarzenia

Wspinaczka - zdjęcie