Targi Edukacyjne on-line

Baner

XXV Targi Edukacyjne, tym razem w wirtualnej formule, odbędą się w dniach 7-8 maja 2021 r. na platformie www.uwagaedukacja.pl.

Uroczyste otwarcie wydarzenia odbędzie się w dniu 7 maja o godz. 13.00 z udziałem Marka Woźniaka - Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Tomasza Kobierskiego - Prezesa Zarządu Grupy MTP, Mariusza Wiśniewskiego - Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania, Roberta Gawła - Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Pauliny Stochniałek - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. W inauguracji XXV Targów Edukacyjnych nasz Uniwersytet reprezentować będzie prof. dr hab. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz - Prorektor ds. Organizacji, Promocji i Rozwoju Uczelni.

W ramach bogatej oferty programowej, prezentowanej „na żywo”, szczególnie zachęcamy do wysłuchania wykładu dr. hab. Piotra Rzymskiego pt. „Szczepienie przeciw COVID-19: o co i w jaki sposób walczymy?”, którego transmisja odbędzie w dniu 7 maja o godz. 16.25.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia - w tym prezentacją naszej oferty kształcenia:

» Harmonogram
» Prezentacja oferty UMP