#Zorganizowani maturzyści

Minione dwa weekendy obfitowały w działania promujące wśród przyszłych studentów ofertę kształcenia naszej Uczelni.

W dniach 23-26 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w trakcie dorocznych Targów Edukacyjnych odpowiadaliśmy na liczne pytania przybyłych maturzystów, a dzięki pracownikom i studentom Uczelni, poprzez organizację pokazów ratownictwa medycznego, badań nawilżenia skóry oraz quiz o tematyce związanej z profilaktyką antynowotworową, pokazaliśmy praktyczne aspekty studiów. Nie zabrakło również prezentacji najnowszych metod depilacji brwi oraz multimedialnego wykładu.

Tydzień później mury Collegium Anatomicum i Salę Czarną wypełnili młodzi uczestnicy Drzwi Otwartych, które zostały zorganizowane przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego oraz Dział Promocji i Karier UMP. Prezentacji kierunków towarzyszyły wykłady oraz wycieczka po uczelnianych obiektach. Organizacje studenckie działające na Uczelni przedstawiały perspektywy rozwoju przyszłym studentom, a reprezentanci poszczególnych kierunków studiów podzielili się z uczestnikami swoim doświadczeniem pokazując wachlarz możliwości edukacyjnych oferowanych przez Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

» Fotogaleria - Targi Edukacyjne
» Fotogaleria - Drzwi Otwarte