Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Szacowne Gremium

Szacowne Gremium

Tradycją stały się spotkania Władz Uczelni z pracownikami, którzy w danym roku zdecydowali się przejść na emeryturę. W dniach 12 i 13 grudnia JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski, dziękując za wieloletnią współpracę, w przedświątecznej atmosferze pożegnał Szacowne Gremium.

Konferencja "Pokolenia przechodzą (...) Przechodzą i Epoki (...)"

Konferencja "Pokolenia przechodzą...

Dnia 15 grudnia 2018 roku odbyła się w siedzibie Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk konferencja "Pokolenia przechodzą (...) Przechodzą i Epoki (...)". Organizatorami byli Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk oraz Zakład Neurochemii i Neuropatologii Katedry Neurologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Już 10 lat kształcimy arteterapeutów na Wydziale Nauk o Zdrowiu!

Już 10 lat kształcimy...

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w XII edycji Studiów Podyplomowych Arteterapii.

Rezolutni doktoranci

Rezolutni doktoranci

Z satysfakcją informujemy, że podczas Zjazdu Krajowej Reprezentacji Doktorantów, który odbył się w dniach 7-9 grudnia w Warszawie, wybrany został Zarząd KRD na rok 2019.

Krok po kroku do nowoczesnej chirurgii miednicy mniejszej

Krok po kroku do nowoczesnej chirurgii...

Kolejne Praktyczne Warsztaty pt.: MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ „Krok po Kroku” odbyły się w dniu 4.12.2018 roku w Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wydarzenie honorowym patronatem objął Dyrektor Szpitala dr Maciej Sobkowski.

Zobacz więcej aktualności