Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Porozumienie o współpracy

Porozumienie o współpracy

JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski wraz z insp. Piotrem Mąką Komendantem Wojewódzkim Policji w Poznaniu w dniu 18 listopada 2019 r. uroczyście podpisali porozumienie na kolejne lata dalszej współpracy. Działanie obu instytucji zakłada nie tylko wspólne przedsięwzięcia profilaktyczne i szkoleniowe mające na celu wzrost świadomości społeczeństwa w kwestiach szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ale także wzorem lat ubiegłych partnerstwo w ramach przedsięwzięć skierowanych do studentów, młodzieży licealnej czy też środowiska senioralnego zrzeszonego w Medycznym Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

100-lecie nauczania farmacji oraz 40-lecie nauczania analityki medycznej w Poznaniu

100-lecie nauczania farmacji oraz...

Kształcenie farmaceutów na poziomie akademickim ma w Poznaniu stuletnią tradycję. Z tej okazji 15 listopada br. odbyła się uroczysta Konferencja Naukowa pt. „100-lecie nauczania farmacji oraz 40-lecie nauczania analityki medycznej w Poznaniu”.

Konkurs Naukowy E(x)plory 2019

Konkurs Naukowy E(x)plory 2019

Z satysfakcją informujemy, że Pan Szymon Kanikowski, student III roku Analityki medycznej, prezentując projekt „Wykrywacz raka”, został laureatem II nagrody w Konkursie Naukowym E(x)plory 2019. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się na zakończenie Gdynia E(x)plory Week w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Stypendia dla wybitnych młodych...

Prestiżowe stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców otrzymało w bieżącym roku 211 osób. Należą do nich przedstawiciele wszystkich dziedzin i dyscyplin naukowych, którzy prowadzą na najwyższym poziomie badania naukowe oraz, mimo młodego wieku, cieszą się uznaniem w środowisku naukowym w kraju i zagranicą.

Dni Jakości UMP 2019

Dni Jakości UMP 2019

Prorektor ds. Studenckich i Dydaktycznych, prof. dr hab. Ryszard Marciniak serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką - nauczycieli, doktorantów oraz studentów - do udziału w II edycji Dni Jakości UMP "Czego uczyć, czy jak uczyć?" pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Medycznego - prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie