Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Wykład otwarty Prof. Romana Jaeschke

Wykład otwarty Prof. Romana Jaeschke

Prof. dr hab. n. med. Roman Jaeschke jest specjalistą chorób wewnętrznych, epidemiologiem, biostatystyk, ekspertem w zakresie Evidence Based Medicine (EBM), członkiem Polskiego Instytutu EBM. Jest on jednym z najczęściej cytowanych polskich naukowców na liście Thomson-Reuters, współpracuje z międzynarodowymi stowarzyszeniami (ATS, ACCP, SCCM) w zakresie tworzenia wytycznych klinicznych.

Protetyk słuchu w Afryce

Protetyk słuchu w Afryce

Pracownicy Zakładu Protetyki Słuchu Katedry Biofizyki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu: dr hab. n. med. Dorota Hojan-Jezierska prof.UM, dr n. fiz. Olgierd Maciej Stieler i protetyk słuchu mgr Agnieszka Łukanowska oraz fizjoterapeutka mgr Edyta Wdowiak wrócili z Kamerunu, gdzie przywrócili słuch 76 dzieciom.

Piękny Jubileusz

Piękny Jubileusz

134 absolwentów przybyło w miniony piątek do Pałacu Działyńskich, by w uroczystej atmosferze odnowić swoje dyplomy uzyskane na naszej Uczelni równo pół wieku temu. Wyjątkowemu spotkaniu przewodniczył prof. dr hab. Ryszard Marciniak, Prorektor ds. Dydaktyki i Kształcenia Podyplomowego. Z wielkim wzruszeniem 110 absolwentów kierunku lekarskiego oraz 24 absolwentów kierunku stomatologia odebrało nowe dyplomy, wspominało studenckie czasy, wymieniało poglądy oraz chwaliło się najważniejszymi osiągnięciami z życia zawodowego i osobistego.

Drzwi Otwarte w Uczelnianym Centrum Aparaturowym

Drzwi Otwarte w Uczelnianym Centrum...

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom dotyczącym możliwości realizacji określonych badań naukowych, Uczelniane Centrum Aparaturowe zaprasza pracowników Uniwersytetu Medycznego na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniu 10 czerwca br. o godzinie 10.00.

Język Angielski w Naukach Medycznych - finał VI edycji Olimpiady

Język Angielski w Naukach Medycznych...

W dniu 11 maja 2019 r. w Gdańsku odbył się finał VI edycji Olimpiady "Język Angielski w Naukach Medycznych". Organizatorem finału było Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie