Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

IV Edycja Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej dla Młodzieży Licealnej Wielkopolski

IV Edycja Światowego Dnia Zdrowia...

W sobotę 16 marca w Collegium Stomatologicum odbyła się już IV Edycja Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej dla Młodzieży Licealnej Wielkopolski pod Patronatem Honorowym JM Rektora prof. dr. hab. Andrzeja Tykarskiego. Jak co roku w akcji wzięło udział prawie 150 uczestników - uczniów, studentów i nauczycieli.

IV Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej

IV Międzynarodowe Forum Medycyny...

W dniu 4 marca 2019 w ramach IV Międzynarodowego Forum Medycyny Personalizowanej odbyło się warsztatowe spotkanie poświęcone tematyce „Value Based Pricing w Polityce Lekowej”.

Terapeuci zajęciowi dyskutowali o innowacjach

Terapeuci zajęciowi dyskutowali o...

2. Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Innowacje w terapii zajęciowej. Perspektywa międzynarodowa - nauka, edukacja, praktyka”, zorganizowana w dniach 5-6 marca br. przez Pracownię Terapii Zajęciowej Katedry Geriatrii i Gerontologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu, przechodzi do historii.

Autyzm w domu i w szkole

Autyzm w domu i w szkole

"Autyzm w domu i w szkole" to temat konferencji zorganizowanej 26 lutego 2019 r. przez Katedrę i Klinikę Reumatologii i Rehabilitacji oraz Katedrę i Zakład Psychologii Klinicznej. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem - spośród 600 zapisanych osób znaleźli się terapeuci, nauczyciele, pedagodzy, studenci oraz rodzicie i opiekunowie dzieci z autyzmem. Uczestnicy Konferencji przybyli z różnych, niekiedy bardzo odległych stron Polski, by poszerzać swoją wiedzę w murach naszej Uczelni.

15. numer Biuletynu Informacyjnego Bioethica

15. numer Biuletynu Informacyjnego...

Szanowni Państwo, z ogromną dumą i radością oddaję w Państwa ręce najnowszy numer biuletynu Bioethica. Udało się go stworzyć dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu nowych osób, które w bieżącym roku akademickim 2018/2019 dołączyły do naszego Koła Etyki i Bioetyki. Będziecie mieli okazję ich poznać po przeczytaniu 15. już wydania Bioethici.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie