Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Wybory 2020

Wybory 2020

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Komunikatem nr 15/2020-2024 Uczelnianej Komisji Wyborczej, wybory rektora na kadencję 2020-2024 odbędą się w dniu 3 marca 2020 r. o godz. 10.00. Wyboru rektora w tym dniu dokona 100 przedstawicieli wchodzących w skład Kolegium Elektorów.

Lista STU 2019

Lista STU 2019

27 lutego na uroczystej gali zorganizowanej przez "Puls Medycyny" w Warszawie, ogłoszone zostały wyniki plebiscytu LISTA STU 2019. Z satysfakcją informujemy, że w gronie stu najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie znaleźli się: JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski (pozycja 42.) oraz Dziekan Wydziału Lekarskiego prof. dr hab. Jacek Wysocki (pozycja 64.).

Kulturowe uwarunkowania opieki nad pacjentem

Kulturowe uwarunkowania opieki nad...

W dniu 26 lutego 2020 r. odbyła się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Kulturowe uwarunkowania opieki nad pacjentem”, której organizatorami byli Miasto Poznań, Katedra Nauk Społecznych i Humanistycznych oraz Zakład Filozofii Medycyny i Bioetyki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Opublikowano Uchwałę Prezesa Rady Ministrów

Opublikowano Uchwałę Prezesa Rady...

Z satysfakcją informujemy, że opublikowano podpisaną przez Premiera Mateusza Morawieckiego Uchwałę w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pod nazwą "Centralny Zintegrowany Szpital Kliniczny - centrum medycyny interwencyjnej (etap I CZSK)”.

Warsztaty Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej w Szpitalu Klinicznym przy Polnej

Warsztaty Minimalnie Inwazyjnej...

W dniu 11 lutego 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej odbywały się kolejne Praktyczne Warsztaty pt.: Minimalnie Inwazyjna Chirurgia Miednicy Mniejszej - „krok po kroku”. Warsztaty te zorganizowane zostały po raz kolejny z inicjatywy prof. Macieja Wilczaka - Kierownika Kliniki Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie