Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Zapraszamy na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2019/2020

Zapraszamy na Uroczystą Inaugurację...

JM Rektor i Senat Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 2 października 20179 roku o godz. 11:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1.

Doktorat honoris causa dla Bertholda Koletzko

Doktorat honoris causa dla Bertholda...

W Pałacu Działyńskich przy Starym Rynku, 17 września 2019 roku, odbyło się wręczenie Dyplomu doktora honoris causa naszego Uniwersytetu profesorowi Bertholdowi Koletzko z Zakładu Metabolizmu i Żywienia Szpitala Dziecięcego Dr. von Haunera w Monachium - Uniwersytetu Ludwika i Maksymiliana w Monachium.

Dodatkowy nabór na studia 2019/2020

Dodatkowy nabór na studia 2019/2020

Informacje na temat dodatkowego naboru na studia w roku akademickim 2019/2020.

Senioralni 2019

Senioralni 2019

Koniec września to jednocześnie początek kolejnej edycji edukacyjnej akcji „Senioralni. Poznań” - czyli wydarzenia, na które składać się będą wykłady, warsztaty, koncerty i drzwi otwarte dedykowane najstarszej grupie mieszkańców naszego regionu.

Honorowy tytuł dla prof. Bertholda Koletzko

Honorowy tytuł dla prof. Bertholda...

Rektor, Senat i Dziekan Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uprzejmie zapraszają na uroczystość nadania tytułu DOKTORA HONORIS CAUSA Profesorowi Bertholdowi Koletzko z Zakładu Metabolizmu i Żywienia Szpitala Dziecięcego Dr. von Haunera w Monachium - Uniwersytet Ludwika i Maksymiliana w Monachium.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie