Aktualności

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr. inż. Janusza Nowaka wieloletniego Kierownika I Rejonu Obsługi Konserwatorskiej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zaproszenie

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę nowego Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu połączone z uroczystym otwarciem Centrum Symulacji Stomatologicznych.

Farmakoekonomika szansą na zbilansowanie wydatków systemu opieki zdrowotnej w Polsce

Farmakoekonomika szansą na...

Dnia 20 listopada 2015 r. w gmachu Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Farmakoekonomika szansą na zbilansowanie wydatków systemu opieki zdrowotnej w Polsce".

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr. Adama Maciałowicza - wieloletniego nauczyciela akademickiego i wieloletniego Kierownika Działu Zaopatrzenia UMP.

Tytuł honorowy

Tytuł honorowy

18 listopada w Centrum Kongresowo Dydaktycznym odbyła się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa profesorowi Michaelowi P. Shermanowi.

Nagroda dla Wydawnictwa Naukowego

Nagroda dla Wydawnictwa Naukowego

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem w konkursie na najlepszą książkę popularnonaukową o nagrodę Prezydenta Miasta Poznania w roku 2015.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie