Aktualności

Wielkopolska Onkologia

Wielkopolska Onkologia

Wielkopolska Onkologia to największy, wart 25 mln złotych, projekt z zakresu profilaktyki nowotworów w Polsce finansowany ze środków norweskich. Jego realizatorem jest Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu, a partnerem nasz Uniwersytet Medyczny.

Włóczka dla maluszka

Włóczka dla maluszka

Z wielką radością informujemy o rozpoczęciu na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu akcji „Włóczka dla maluszka”, będącej elementem inicjatywy charytatywnej „Ośmiorniczki dla wcześniaków”.

Dyplomatorium Absolwentów programów anglojęzycznych oraz Uroczystość White Coat Ceremony

Dyplomatorium Absolwentów programów...

2 czerwca 2016 r. o godz. 10.00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ul. Wieniawskiego 1 odbyła się Uroczystość Dyplomatoryjna Absolwentów kierunków anglojęzycznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Warsztaty z języka migowego "Przychodzi Głuchy do Dentysty - wprowadzenie do świata ciszy"

Warsztaty z języka migowego...

Dnia 14 czerwca w Collegium Stomatologicum z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii odbyła się prelekcja z warsztatami z języka migowego "Przychodzi Głuchy do Dentysty - wprowadzenie do świata ciszy".

Fizjoterapeuci na zawodach Triathlon Sieraków 2016

Fizjoterapeuci na zawodach Triathlon...

W dniach 28-29.05.2016 r. odbyły zawody Triathlon Sieraków 2016. Była to już piąta edycja imprezy rozgrywana w malowniczej scenerii Krainy 100 Jezior.

Specjalny szczyt ONZ na temat zakończenia epidemii AIDS

Specjalny szczyt ONZ na temat...

W dniach 8-10 Czerwca w Kwaterze Głównej Organizacji Narodów Zjednoczonych odbywa się Specjalny Szczyt ONZ na temat zakończenia Epidemii AIDS. Przedstawiciele krajów i organizacji z całego świata uczestniczą w pracach nad deklaracją, która ma za zadanie wzmocnić finansowanie i strategie w celu zmniejszenia nowych zakażeń HIV i zakończenia epidemii AIDS.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie