< Cofnij

Akcja „Niezapominajki - pamiętaj o profilaktyce”

Wielkopolskie Centrum Onkologii rozpoczyna kolejny etap kampanii "Razem wygrywamy z rakiem piersi" tj. akcji pt.: „Niezapominajki - pamiętaj o profilaktyce". Przez całe wakacje wszystkie Panie, które zgłoszą się na profilaktyczne badanie mammograficzne do Wielkopolskiego Centrum Onkologii otrzymają w prezencie nasiona różowych niezapominajek, których fundatorem jest firma Vilmorin Garden. Ponieważ symbolem kampanii „Razem wygrywamy z rakiem piersi” jest różowa kartka - została ona zamieszczona na specjalnym, dedykowanym opakowaniu z nasionami różowej niezapominajki!

Ale, to nie wszystko! Panie, które zgłoszą, że mają koleżankę, przyjaciółkę, krewną, którą również chciałyby zachęcić do wykonania badania profilaktycznego - także dla nich otrzymają w prezencie nasiona niezapominajek oraz specjalne imienne zaproszenie do badań.

Więcej informacji udzielają: dr Agnieszka Dyzmann-Sroka - Kierownik Zakładu Epidemiologii i Profilaktyki Nowotworów w Wielkopolskim Centrum Onkologii (tel.: 605828873) oraz Violetta Ratajczak - Dyrektor Sprzedaży na Europę centralną i wschodnią Vilmorin (tel.: 606 450 527; mail: violetta.ratajczak@viloringarden.com).

» Więcej informacji

zdjęcie