Bezpłatne badania w kierunku jaskry

Szanowni Państwo,

w związku z obchodzonym w dniach 12-18 marca Światowym Tygodniem Jaskry Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu uprzejmie informuje, że w ramach akcji Polscy Okuliści Kontra Jaskra organizuje dla pacjentów

BEZPŁATNE BADANIA PRZESIEWOWE
w kierunku jaskry.

W dniu 18 marca 2017 lekarze Katedry i Kliniki Okulistyki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przeprowadzą bezpłatne badania w kierunku jaskry z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Do skorzystania z badań zaprosiliśmy pacjentów, którzy nie odwiedzili okulisty co najmniej przez rok oraz nie chorują na jaskrę. Badania odbywać się będę w godzinach od 9:00 do 13:00 w Poradni Leczenia Jaskry przy ul. Długiej 1/2.

Możliwość wykonania badań cieszyła się dużym zainteresowaniem. Z racji na wyczerpanie puli dostępnych miejsc rejestracja została już zamknięta - spodziewamy się przebadać ok. 100 osób.

Jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z okazji, aby porozmawiać z naszymi specjalistami na temat przyczyn, objawów i leczenia podstępnej choroby, jaką jest jaskra, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Poradni Leczenia Jaskry podczas naszej akcji profilaktycznej.

Lokalizacja:
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu, ul. Długa 1/2, wejście D, parter, Poradnia Leczenia Jaskry

Informacje dodatkowe:
dr Iwona Przybylska-Rybczyńska - (61) 854 92 64, 603 846 134