Bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych

Zapraszamy pielęgniarki i położne na bezpłatne szkolenia organizowane w ramach projektu „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”.

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu oraz Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Edukacja prozdrowotna rodziców i dzieci jako metoda przeciwdziałania chorobom jamy ustnej”, organizowanym w ramach projektu „Dzieciństwo bez próchnicy”.

Celem szkolenia jest przekazanie Państwu informacji na temat prawidłowych zasad higieny i profilaktyki stomatologicznej dzieci w wieku 0-5 lat. Wszystkim uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe, materiały edukacyjne (ulotki edukacyjne, plakaty zachęcające do prawidłowych zasad higieny jamy ustnej) oraz poczęstunek w trakcie przerwy. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma również stosowny certyfikat.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Szkolenia odbędą się w dwóch terminach do wyboru: 28 stycznia 2016 r. lub 18 lutego 2016 r. w godzinach 13:00 - 16.00 w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych przy ul. Grunwaldzkiej 65 w Poznaniu.

Formularz zgłoszeniowy i program można pobrać ze strony www.zebymalegodziecka.pl lub ze strony Okręgowej Izby www.oipip-poznan.pl.

Wypełniony formularz należy przesłać do 12 stycznia 2016 r. na adres:

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Biuro Projektu „Dzieciństwo bez próchnicy”
ul. Rokietnicka 5E