Bezpłatne szkolenie "Z badaniami i innowacjami dookoła świata. Finansowanie międzynarodowej wymiany pracowników (RISE)"

Zapraszamy na szkolenie Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Poznaniu zorganizowane we współpracy z Działem Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej UMP:

Z badaniami i innowacjami dookoła świata.
Finansowanie międzynarodowej wymiany pracowników (RISE).

Data:
23 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 10.30 - 14.00

Miejsce:
Sala Senatu, Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 37a

Dla kogo:
Przedstawicieli jednostek naukowo-badawczych zainteresowanych pozyskaniem środków na wymianę pracowników w ramach międzysektorowej i międzynarodowej współpracy.

Zagadnienia:
» założenia konkursowe projektów RISE (Research and Innovation Staff Exchange)
» doświadczenia z pisania i realizacji projektu
» kwestie techniczne i finansowe związane z realizacją projektu

Forma zajęć:
szkolenie

Wykładowcy:
Spotkanie poprowadzą eksperci Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE oraz przedstawiciele Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu koordynujący projekt RISE

Rejestracja:
do 21 stycznia 2020 r. pod adresem: http://rpk.ppnt.poznan.pl, w dziale Szkolenia. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba do kontaktu:
Agata Bartoszewska
email: agata.bartoszewska@ppnt.poznan.pl

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne ze względu na dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Załączniki:
» Program