Erasmus+, czyli nauka i przygoda w jednym!

Pomimo trwającej pandemii Program Erasmus+ wciąż umożliwia naszym studentom wyjazdy zagraniczne.

Na przełomie stycznia i lutego 2021 r. zostanie otwarty nabór wniosków, który umożliwi wyjazd na praktyki wakacyjne już od czerwca 2021 r. oraz studia w nowym roku akademickim 2021/22.

Jeśli tylko pragniesz odbyć swoją przygodę z Erasmusem w jednej z 49 uczelni partnerskich lub innej instytucji na terenie jednego z krajów Unii Europejskiej lub Norwegii, Islandii bądź Lichtensteinu już dziś zapoznaj się z regułami Programu. To zaledwie jedna strona do przeczytania, która pozwoli zrozumieć wszystkie meandry Programu i odpowiednio przygotować się do rekrutacji oraz wyjazdu. Jeśli po lekturze pojawią się pytania lub wątpliwości skontaktuj się z Sekcją ds. Współpracy z Zagranicą (tel. 61 854-62-50 lub 61 854-60-36, e-mail: mpiorkow@ump.edu.pl). Pracownicy Sekcji odpowiedzą na każde pytanie i pomogą rozwiać wszystkie wątpliwość.

Jak powiedział Erazm z Rotterdamu - patron Programu - „Dla chcącego nie ma nic trudnego”.

Infografika