Kolejna rekrutacja na studia i praktyki na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018

W dniach od 27.03. do 21.04.2017 można składać dokumenty aplikacyjne na wyjazdy na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+. Co ważne, wymagana średnia ocen za pełne lata studiów została obniżona do poziomu nie mniej niż 3,11.

Wykaz wszystkich niezbędnych dokumentów, które należy złożyć znajduje się tu: www.ump.edu.pl/uniwersytet/wspolpraca-miedzynarodowa/erasmus-plus/rekrutacja

DOSTĘPNE MIEJSCA NA STUDIA
:

Wydział Lekarski I: pozostały wolne miejsca na wyjazdy do Uczelni w Niemczech, Francji, Hiszpanii, do Włoch i Portugalii.

Wydział Lekarski II: pozostały wolne miejsca na wyjazdy do Uczelni we Włoszech, Rydze, Zagrzebiu i Porto.

Wydział Farmaceutyczny: pozostały miejsca na wyjazdy do Uczelni w Danii i Szwecji - pisanie pracy magisterskiej, Francja/ Rennes, Uczelnie w Hiszpanii, Rydze, w Niemczech i Włoszech.

Wydział Nauk o Zdrowiu:

W przypadku chęci wyjazdu na praktykę: konieczne jest złożenie wstępnego zaświadczenia z instytucji przyjmującej potwierdzającego możliwość odbycia praktyki wraz z jej zakresem i przybliżonym terminem.

W myśl cytatu z Marka Twaina: "Trzeba podróżować, żeby się czegoś nauczyć",  zachęcamy do składania aplikacji.

Dział Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej