Nabór na 2. edycję Studiów Podyplomowych Marketing na rynku farmaceutycznym

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w 2. edycji studiów podyplomowych "Marketing na rynku farmaceutycznym". Pierwszy zjazd planowany jest na 9-10 października 2021 r.

Współczesny rynek pracy wymaga ciągłego dokształcania i rozwoju, dlatego też studia na tym kierunku podniosą Państwa kwalifikacje, pozwolą na efektywne realizowanie zadań dedykowanych menagerom i kierownikom rynku farmaceutycznego oraz zwiększą Państwa konkurencyjność na rynku pracy!

Program studiów  skierowany jest do farmaceutów, przedstawicieli firm i hurtowni farmaceutycznych, osób planujących swoją przyszłość zawodową w obszarze zarządzania na rynku farmaceutycznym i w opiece zdrowotnej oraz lekarzy i osób związanych z tematyką marketingu na rynku farmaceutycznym. Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym i trwają II semestry.

Kadra dydaktyczna to renomowani wykładowcy akademiccy oraz doświadczeni menadżerowie z firm farmaceutycznych, którzy w nowoczesny i atrakcyjny sposób wprowadzą Państwa w tematykę marketingu w tej właśnie branży.

Absolwenci naszego kierunku otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, certyfikujący pozyskaną wiedzę i umiejętności praktyczne.

Informacje szczegółowe, rekrutacja:

Zapraszamy!