Nabór na wizyty stażowe w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w ramach realizowanego projektu pod nazwą: "Realizacja Programu Rozwojowego w zakresie Symulacji Medycznej w Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu" - realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, prowadzi rekrutację na udział w wizytach stażowych w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Przedmiotem wizyt stażowych będzie szkolenie dla techników i instruktorów symulacji medycznej, które odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2016 roku w Katowicach przy ul. Medyków 8b.

» Więcej informacji