Startuje nabór na 2. edycję Studiów Podyplomowych Kompleksowy system wsparcia rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu

Szanowni Państwo,

informujemy, że rozpoczęliśmy nabór na 2. edycję Studiów Podyplomowych Kompleksowy system wsparcia rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu.

Rekrutacja trwa do 7 marca 2021 r. lub do momentu dostępności miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Pierwsza edycja studiów spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Pracownicy UMP - rabat 10%.

Celem dwusemestralnych studiów podyplomowych jest rozwój wiedzy w obszarze współczesnych metod ukierunkowanych na pomoc wybranej grupie osób, jakimi są dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Słuchacze naszych studiów będą posiadać umiejętności planowania procesu terapeutycznego oraz wdrażania strategii terapeutycznych. Program powstał w oparciu o współczesne badania naukowe i uwzględnia kompleksowe strategie postępowania terapeutycznego oraz jest zgodny ze standardami Evidence-Based Medicine.

Wśród kadry dydaktycznej, m.in. dr hab. n. med. Agnieszka Słopień (Kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UMP), prof. dr hab. n. o zdr. Ewa Mojs (Kierownik Katedry i Zakładu Psychologii Klinicznej UMP), czy prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski (Kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Rehabilitacji UMP).

Pierwszy zjazd planowany jest na 27/28 marca 2021 r. Forma zajęć będzie uzależniona od sytuacji epidemicznej.

Informacje szczegółowe:
» http://www.podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kierunki/kompleksowy-system-wsparcia-rozwoju-dziecka-ze-spektrum-autyzmu

Zapraszamy!

Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego