Szkolenie "Projektowanie zajęć w symulacji medycznej" - dotyczące zajęć dydaktycznych prowadzonych we współpracy z Symulowanymi Pacjentami

Szanowni Państwo Nauczyciele Akademiccy,

w związku z realizacją projektu pt. "Doskonałość Dydaktyczna Uczelni" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Umowa Nr MEiN/2022/DIR/1957) zapraszamy serdecznie pracowników UMP na szkolenie dotyczące zajęć dydaktycznych prowadzonych we współpracy z Symulowanymi Pacjentami (SP).

Szkolenie odbędzie się 7 września 2023 w godzinach 10:00-15:00 w Centrum Symulacji Medycznej UMP przy ul. Rokietnickiej 7 (4. piętro) i przeznaczone jest dla wszystkich nauczycieli akademickich, którzy chcieliby w najbliższej przyszłości rozpocząć współpracę z Symulowanymi Pacjentami w ramach zajęć w Centrum Symulacji Medycznej.

Warsztaty obejmują zagadnienia dotyczące m.in.:

Jesteśmy również otwarci na Państwa potrzeby i pomysły dotyczące zajęć prowadzonych w Centrum Symulacji Medycznej.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie http://csm.ump.edu.pl/SP_szkolenie oraz przesłanie e-maila z informacją o zgłoszeniu na adres: sekretariatcsm@ump.edu.pl.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uzyskanie stosownych kwalifikacji, który może być cennym elementem uzyskania pozytywnej oceny okresowej w zakresie działalności dydaktycznej lub spełnienia jednego z obowiązkowych kryteriów przy awansie stanowiskowym.

Serdecznie zapraszamy,
Prof. dr hab. med. Małgorzata Kotwicka wraz z Zespołem CSM