Szkolenie o niepełnosprawności - poziom podstawowy

Szanowni Państwo,

zapraszamy do uczestnictwa w Szkoleniu o niepełnosprawności - poziom podstawowy. Szkolenie skierowane jest do pracowników kadry dydaktycznej i pracowników administracyjnych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i świadomości na temat niepełnosprawności oraz siedmiu zasad wsparcia edukacyjnego. Mamy nadzieję, że szkolenie przyczyni się do wzrostu wrażliwości na potrzeby osób niepełnosprawnych na naszej Uczelni oraz dostarczy podstawowych informacji na temat wsparcia jakiego udzielamy.

Szkolenie dostępne jest od dnia 28 października 2022r. na platformie POLAT - WISUS → SYSTEMY→ POLAT w zakładce Courses.

REKRUTACJA

W rekrutacji mogą uczestniczyć pracownicy kadry dydaktycznej (210 osób) oraz pracownicy administracyjni (150 osób). Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły.

W celu przystąpienia do procesu rekrutacyjnego należy wypełnić załączone dokumenty:

Prawidłowo wypełnione i podpisane dokumenty należy dostarczyć w wersji papierowej na adres:

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych
Collegium Stomatologicum
ul. Bukowska 70, 60-812 Poznań
Pokój D132 - I piętro

Przed przystąpieniem do projektu należy zapoznać się z Regulaminem projektu.

Nabór realizowany jest w ramach projektu „Uniwersytet z Wyobraźnią - program zwiększenia dostępności UMP dla studentów niepełnosprawnych” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego nr umowy o dofinansowywanie POWR.03.05.00-00-A064/20.