Kurs "Olimpiada Biologiczna"

Drodzy Uczestnicy
Uniwersyteckiego Kursu przygotowującego do centralnych zawodów Olimpiady Biologicznej w 2022 roku!

Niezmiernie miło było Was poznać oraz podzielić się częścią naszej wiedzy, która z całą pewnością przyda Wam się w nadchodzących dniach. W czasie kursu przekazaliśmy Wam jak najwięcej naszych praktycznych umiejętności oraz staraliśmy się pokazać prawdziwe oblicze naszej Uczelni - Uniwersytetu, w którym społeczność akademicka nie tylko funkcjonuje, ale przede wszystkim żyje wspólnym dążeniem rozwijania i upowszechniania wiedzy.

Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej determinacji i pracowitości. Jak powiedział James Allen, "kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń; kluczem do sukcesu jest ich realizacja". Osiągnęliście już bardzo dużo. Przed Wami ostatni krok, który, taką mamy nadzieję, przybliży Was do możliwości kontynuowania nauki w wymarzonej szkole wyższej i na wymarzonym kierunku. Zawsze dbajcie o to, aby nie tracić marzeń oraz siły w ich realizacji. I pamiętajcie - jesteśmy jeszcze my - społeczność akademicka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, która zawsze będzie Wam służyła swoją radą i doświadczeniem.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wybór Uniwersytetu jest wyborem na całe życie; musi być poprzedzony wnikliwą i obiektywną analizą jego mocnych i słabych stron. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że studenci zawsze byli, są  i będą w centrum zainteresowania władz Uczelni, a wysoki poziom kształcenia pozostanie głównym priorytetem naszego działania.

Podpisy

Zdjęcie

 

- Opinie uczestników -

Kurs był dla mnie, jako uczennicy pochodzącej z małej miejscowości i uczęszczającej do szkoły bez dostępu do ośrodków akademickich, niesamowitą możliwością rozwoju i zdecydowanie pomógł mi w zdobyciu upragnionego tytułu. Bardzo się cieszę, że mogłam brać udział w tak wartościowych i ciekawych zajęciach oraz poznałam wiele wspaniałych osób, zarówno uczestników, jak i prowadzących, z którymi, mam nadzieję, będę spotykać się od października na Państwa Uniwersytecie.

- Marysia -
Chcę bardzo podziękować, ponieważ dzisiaj były wyniki Olimpiady Biologicznej i zdobyłam tytuł finalistki!
W tym roku Olimpiada była naprawdę bardzo trudna i bez Państwa warsztatów byłoby bardzo ciężko to osiągnąć.
W przyszłym roku będę walczyć o tytuł laureata, a za rok - mam nadzieję - uda mi się dostać na kierunek lekarski na Państwa Uniwersytecie.

- Julia -
Kurs stanowi niezwykłą pomoc w przygotowaniach do Olimpiady Biologicznej. Szczególnie ważne jest skupienie się na praktycznej stronie zajęć, dzięki czemu uczestnicy kursu zdobywają umiejętności, których nie da się wynieść z książek.

- Paweł -
W imieniu syna bardzo dziękuję za ciekawy kurs i przesympatycznych prowadzących, prawdziwych pasjonatów i świetnych dydaktyków. Udało się i syn został laureatem Olimpiady, więc osiągnął swój wymarzony cel.

- Pani Anna -
Kurs przygotowawczy do etapu centralnego Olimpiady Biologicznej to wspaniała okazja, aby poznać interesujących ludzi i miasto. Pozwala on także utrwalić wiadomości potrzebne w trakcie finału.

- Patryk -
Kurs był prawdziwą skarbnicą wiedzy. Panowała miła i przyjazna atmosfera, co sprawiło, że uczestnictwo w nim było dużą przyjemnością.

- Dominika -

 

Kontakt

Dział Promocji i Karier
ul. Fredry 10
61-701 Poznań
tel.: 61 854-60-31
e-mail: promocja@ump.edu.pl