Kurs Olimpiady Biologicznej


Drodzy Uczestnicy Uniwersyteckiego Kursu przygotowującego do centralnych zawodów Olimpiady Biologicznej w 2019 roku!

Koniczyna

Niezmiernie miło było Was poznać oraz podzielić się częścią naszej wiedzy, która z całą pewnością przyda się Wam w nadchodzących dniach. W czasie spotkań z Wami staraliśmy się przekazać jak najwięcej naszych praktycznych umiejętności oraz pokazać prawdziwe oblicze naszej Uczelni - Uniwersytetu, w którym społeczność akademicka nie tylko funkcjonuje, ale przede wszystkim żyje wspólnym dążeniem rozwijania i upowszechniania wiedzy.

Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej determinacji i pracowitości. Jak powiedział James Allen, "kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń; kluczem do sukcesu jest ich realizacja". Osiągnęliście już bardzo dużo. Przed Wami ostatni krok, który, taką mamy nadzieję, przybliży Was do możliwości kontynuowania nauki w wymarzonej szkole wyższej i na wymarzonym kierunku. Zawsze dbajcie o to, aby nie tracić marzeń oraz siły w ich realizacji.

Cieszymy się, że oceniliście pozytywnie w badaniu ankietowym przebieg kursu, a wszelkie uwagi są dla nas niezwykle cenne. Czekamy na Was w murach Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w III edycji kursu, którą zorganizujemy wiosną 2020 r. 


Podpisy

 

Ramowy harmonogram kursu

DZIEŃ 1 - (sobota)
godz. 8:30 PRZYWITANIE UCZESTNIKÓW
godz. 9:30 - 14:00 WARSZTATY ZOOLOGICZNE
DZIEŃ 2 - (niedziela)
godz. 9:00 - 13:30 WARSZTATY STATYSTYCZNE
DZIEŃ 3 - (sobota)
godz. 9:00 - 13:30 WARSZTATY BIOCHEMICZNE
godz. 14:30 - 17:30 WARSZTATY Z WYSZUKIWANIA PUBLIKACJI NAUKOWYCH
DZIEŃ 4 - (niedziela)
godz. 9:00 - 13:30 WARSZTATY BOTANICZNE
godz. 14:30 - 17:30 WARSZTATY BIOINFORMATYCZNE


Lokalizacja miejsc odbywania się warsztatów

Mapa

 

Opinie uczestników kursu

Kurs stanowi niezwykłą pomoc w przygotowaniach do Olimpiady Biologicznej. Szczególnie ważne jest skupienie się na praktycznej stronie zajęć, dzięki czemu uczestnicy kursu zdobywają umiejętności, których nie da się wynieść z książek.

Paweł, 2019 r.
W imieniu syna bardzo dziękuję za ciekawy kurs i przesympatycznych prowadzących, prawdziwych pasjonatów i świetnych dydaktyków. Udało się i syn został laureatem Olimpiady, więc osiągnął swój wymarzony cel.

Pani Anna, 2019 r.
Kurs przygotowawczy do etapu centralnego Olimpiady Biologicznej to wspaniała okazja, aby poznać interesujących ludzi i miasto. Pozwala on także utrwalić wiadomości potrzebne w trakcie finału.

Patryk, 2019 r.
Kurs był prawdziwą skarbnicą wiedzy. Panowała miła i przyjazna atmosfera, co sprawiło, że uczestnictwo w nim było dużą przyjemnością.

Dominika, 2019 r.

 

Kontakt

Dział Promocji i Karier
ul. Fredry 10
61-701 Poznań
tel.: 61 854-60-31
e-mail: promocja@ump.edu.pl