Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Rezolutni doktoranci

Rezolutni doktoranci

Z satysfakcją informujemy, że podczas Zjazdu Krajowej Reprezentacji Doktorantów, który odbył się w dniach 7-9 grudnia w Warszawie, wybrany został Zarząd KRD na rok 2019.

Krok po kroku do nowoczesnej chirurgii miednicy mniejszej

Krok po kroku do nowoczesnej chirurgii...

Kolejne Praktyczne Warsztaty pt.: MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ „Krok po Kroku” odbyły się w dniu 4.12.2018 roku w Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wydarzenie honorowym patronatem objął Dyrektor Szpitala dr Maciej Sobkowski.

Bezpłatne badania przesiewowe w kierunku tętniaka aorty brzusznej

Bezpłatne badania przesiewowe w...

Szanowni Państwo, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu zaprasza na BIAŁĄ SOBOTĘ Z BEZPŁATNYMI BADANIAMI PRZESIEWOWYMI W KIERUNKU TĘTNIAKÓW AORTY BRZUSZNEJ. Biała sobota będzie miała miejsce w dniu 8 grudnia 2018 r. w Szpitalu przy ul. Długiej 1/2.

4 Europejska Sesja Chirurgii Laryngologicznej Live

4 Europejska Sesja Chirurgii...

4 Europejska Sesja Chirurgii Laryngologicznej Live odbyła się w dniu 28 listopada. Wykonanych zostało 18 operacji w zakresie krtani i szyi przez 10 różnych klinik europejskich od Barcelony po Poznań. Główną operowaną patologią był rak krtani. Byliśmy oglądani przez 85 krajów na wszystkich kontynentach od Nowej Zelandii przez prawie wszystkie kraje azjatyckie, całą Europę, Amerykę Północną, większość krajów Ameryki Południowej i Środkowej.

Popularyzator Nauki 2018

Popularyzator Nauki 2018

Z satysfakcją informujemy, że w gronie osób nominowanych do nagrody Popularyzator Nauki 2018 r. w kategorii naukowiec jest dr hab. Piotr Rzymski z Zakładu Medycyny Środowiskowej.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie