Komunikaty rekrutacyjne

 

 

KURSY PRZYGOTOWUJĄCY DO LEKTORATU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jeśli masz problemy z językiem angielskim, uczyłeś się do tej pory innego języka obcego, uważasz, że Twój poziom znajomości angielskiego jest niższy niż B1, zapraszamy Cię na intensywny,  gramatyczno-leksykalny kurs wyrównujący z języka angielskiego (poziom A2-B1) organizowany przez Studium Języków Obcych UMP.

Szczegółowe informacje: 61 854 74 38, sjo@ump.edu.pl

 
OBÓZ INTEGRACYJNO-ZAPOZNAWCZY „JAGODA - OBÓZ ZERO”

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza na darmowy, integracyjno-zapoznawczy obóz „JAGODA - OBÓZ ZERO” dla nowo przyjętych studentów UMP! 

Obóz odbędzie się od 26 sierpnia do 2 września 2018 roku w Chacie Studenckiej „Jagoda”, zlokalizowanej w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego nad jeziorem Szczuczarz.

Gwarantujemy świetną atmosferę i zabawę do rana, a także piesze rajdy czy kąpiele w jeziorze. Podczas obozu będziecie mogli nawiązać nowe znajomości z ludźmi z różnych kierunków jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego. Nie zabraknie również gier integracyjnych oraz wskazówek od starszych kolegów jak poradzić sobie na studiach.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA

Więcej informacji oraz formularz do zapisów znajdują się na stronie:
http://obozjagoda.ump.edu.pl/oboz-zero/o-obozie 

Plakat

 
GRUPY FACEBOOKOWE
 
Jesteś nowym studentem UMP? Dołącz do grupy dla pierwszorocznych, a nie ominą Cię żadne newsy, dyskusje i odpowiedzi na dociekliwe pytania. Nie stracisz też wyjątkowej szansy na poznanie koleżanek i kolegów z Twojego roku.
 
GRUPA OGÓLNA:
 
WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY:
 

UWAGA KANDYDACI Z TZW. „STARĄ MATURĄ”

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu  nie będzie przeprowadzał egzaminów wstępnych dla kandydatów legitymujących się tzw. ”starą maturą”.

Jeżeli jesteś kandydatem legitymującym się tzw. „starą maturą” (należy przez to rozumieć kandydatów, którzy przystąpili do egzaminu dojrzałości zgodnie z treścią § 140 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu powołanego z dnia 7 września 2004r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania egzaminów w szkołach publicznych (Dz. U. nr 199. Poz. 2046 z późn. zm.)), to powinieneś skontaktować się z właściwą ze względu na miejsce zamieszkania Okręgową Komisją Egzaminacyjną i złożyć deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego do 29 grudnia 2017 r.

 

STYPENDIA AKADEMICKIE

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia już 09 lipca 2018 roku rozpocznie rekrutację do VII Edycji stypendiów akademickich.
Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która niejednokrotnie jest jedyną szansą na podjęcie studiów wyższych w większych miastach.

Stypendia w wysokości 5000zł. przyznawane są na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych na uczelniach akademickich.

» Więcej informacji

Plakat

Zobacz także