3. Międzynarodowa Konferencja „Innowacje w terapii zajęciowej. Dostępność jako przestrzeń współpracy interdyscyplinarnej i interprofesjonalnej”

Data wydarzenia: 3 marca 2020

Baner

Pracownia Terapii Zajęciowej Katedry Geriatrii i Gerontologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z partnerami z dwóch uczelni - Katedrą Meblarstwa Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz School of Form Uniwersytetu SWPS - zaprasza do udziału w 3. Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Innowacje w terapii zajęciowej”. Tegoroczną osią tematyczną konferencji będzie „Dostępność jako przestrzeń współpracy interdyscyplinarnej i interprofesjonalnej”.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu BaltSe@nioR 2.0 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach programu INTERREG Baltic Sea Region.

Partnerami naukowymi i edukacyjnymi konferencji są następujące organizacje: European Network of Occupational Therapy Higher Education (ENOTHE), Polskie Towarzystwo Gerontologiczne (PTG) - Oddział Poznański, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (PTP) - Sekcja Arteterapii.

Problematyka konferencji:

Termin: 3-4 marca 2020 r.
Miejsce: Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Rokietnicka 8

Zapraszamy do rejestracji na stronie: http://www.innowacje2020.bok-ump.pl