Farmacja w Przemyśle

Data wydarzenia: 9 kwietnia 2017

Farmacja w Przemyśle

II Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa "Farmacja w Przemyśle" jest inicjatywą organizacji studenckiej działającej przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu - SO ISPE jako Studencki Odział Międzynarodowego Stowarzyszenia Inżynierii Farmaceutycznej.

Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia 2017 roku w  Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu mieszczącym się przy ulicy Przybyszewskiego 37 w Poznaniu.

Z racji, iż pierwsza konferencja organizowana 2 lata temu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w środowisku akademickim, w bieżącym roku postawiliśmy sobie za cel organizację wydarzenia na jeszcze wyższym poziomie.

Tematyką wiodącą konferencji będą innowacje w branży farmaceutycznej. Pragniemy zaprezentować przyszłym farmaceutom,  a w niedalekiej przyszłości być może pracownikom firm farmaceutycznych lub uniwersytetów, jakie możliwości stoją przed nimi oraz chcemy uświadomić, że stawiając na kreatywność każdy z nich może przyczynić się do rozwoju przemysłu farmaceutycznego.

Wierzymy w umiejętności i kompetencje naszych studentów, dlatego oni również będą brali aktywny udział w konferencji, prezentując swoje prace naukowe.

Liczy się dla nas satysfakcja z trudu jaki wkładają w swoje projekty, dlatego poprzez organizację konkursu prac chcemy docenić i nagrodzić najlepszych.

Składać się będzie z sesji wykładowej oraz konkursu prac naukowych, który jest przeglądem dorobku naukowego studentów.

Autorzy najlepszych prac będą mieli możliwość zaprezentowania swoich wyników szerokiej publiczności i powalczenia o cenne nagrody.

Konferencja ma na celu propagowanie wiedzy na temat przemysłu farmaceutycznego jako nowoczesnej i szybko rozwijającej się dziedziny.

Zapraszamy do Poznania!

Jeśli masz jakieś pytania, napisz!

Koordynatorzy konferencji:

Aleksandra Bordzio