II Konferencja "Nowoczesne metody statystyczne w badaniach medycznych"

Data wydarzenia: 25 czerwca 2020

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do udziału w II Konferencji "Nowoczesne metody statystyczne w badaniach medycznych" Polskiej Grupy Narodowej Międzynarodowego Towarzystwa Biostatystyki Klinicznej ISCB i Katedry i Zakładu Informatyki i Statystyki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Spotkanie będzie złożone z dwu sesji - szkoleniowej w czwartek 25 czerwca oraz naukowej w piątek 26 czerwca 2020 roku.

Konferencja w szczególności jest skierowana do osób zajmujących się analizą danych medycznych i przyrodniczych. Do udziału zapraszamy pracowników naukowych różnych dyscyplin medycznych, doktorantów, studentów, statystyków, biostatystyków oraz wszystkie osoby zainteresowane zastosowaniem metod statystycznych i analitycznych w biomedycznych badaniach naukowych. Mamy nadzieję, że konferencja stanie się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy.

Termin zgłaszania abstraktów mija 25 kwietnia, termin rejestracji 1 czerwca.

Miejscem konferencji będzie Collegium im. Adama Wrzoska, ul. Rokietnicka 7, Poznań 60-806.

Zarówno za udział aktywny jak i jako słuchacz nie jest wymagana opłata. Koszty ponoszą organizatorzy.

Zapraszamy na stronę konferencji https://iscb.ump.edu.pl/ lub kontakt pod adresem poczty elektronicznej konferencja-pgn-iscb@ump.edu.pl.