< Cofnij

II Konferencja Naukowa "W przychodni i w puszczy"

Data wydarzenia: 15 grudnia 2017

Konferencja "W przychodni i w puszczy" to wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe "Leczymy z Misją" już drugi rok z rzędu!

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda praca medyka kiedy dobrej jakości zdjęcie RTG to luksus, a o KTG nie słyszał nikt z pracowników oddziału ginekologicznego? Albo gdy do najbliższego punktu medycznego pacjent musi przebyć dziesiątki kilometrów, a często w jego zasięgu jest jedynie dyspensarium, w którym lekarz pojawia się raz na jakiś czas?

To wydarzenie jest dla Ciebie!

W PRZYCHODNI I W PUSZCZY to opowieść o tym jak wygląda praca medyka na krańcu świata, z jakimi problemami i wyzwaniami trzeba się zmierzyć, jak zorganizować mądrą pomoc i od czego zacząć przygotowania do wyjazdu. To wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych niesieniem pomocy medycznej w najdalszych zakątkach globu. Usłyszymy historie m.in. z Libanu, Peru, Ugandy, Kenii, Papui Nowej Gwinei.

Podsumujemy również zeszłoroczną edycję projektu LECZYMY Z MISJĄ. Dowiecie się co udało nam się osiągnąć i jak przebiegała nasza misja w Kenii. Dowiecie się, w jaki sposób możecie do nas dołączyć.

WSTĘP BEZPŁATNY.

» www.facebook.com/events/382260042194559

 Baner