II Międzynarodowa Konferencja "Symulacja medyczna - praktyczne zastosowania i technologie"

Data wydarzenia: 11 marca 2022

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na II Międzynarodową Konferencję MEDSIM 2022, która odbędzie się w dniach 11-12 marca 2022 r. w Poznaniu.

Symulacja medyczna - praktyczne zastosowania i technologie
II International Conference Medical Simulation - Practical Applications and Technologies

Wydarzenie organizowane jest na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w ścisłej współpracy z Akademią Pomorską w Słupsku, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Symulacji Medycznej. Konferencja została objęta Patronatem Honorowym JM Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Pana Profesora dr. hab. Andrzeja Tykarskiego.

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki wystąpień, terminu nadsyłania posterów oraz kontakt do organizatorów znajdują się na stronie internetowej wydarzenia: http://medsim2022.bok-ump.pl.

Zapraszamy do Poznania!

Komitet Organizacyjny