III Poznańskie Dni Cytometrii i Immunopatologii - Konferencja Naukowo-Badawcza

Data wydarzenia: 24 maja 2018

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w III Poznańskich Dniach Cytometrii i Immunopatologii. Organizatorami konferencji są Katedra i Zakład Biologii Komórki oraz Katedra i Zakład Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Mamy nadzieję, że podobnie jak podczas dotychczasowych spotkań w ramach Poznańskich Dni Cytometrii i Immunopatologii, które są kontynuacją konferencji Cytometria w diagnostyce lekarskiej i Postępy Immunopatologii w diagnostyce klinicznej, zapewnimy program interesujący wszystkich wykorzystujących w badaniach naukowych i diagnostycznych techniki cytometryczne.

Tegoroczne obrady odbywać się będą w dniach 24 i 25 maja 2018 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w konferencji młodych pracowników nauki - pragniemy, aby poznańskie spotkanie umożliwiło Państwu przedstawienie wyników swoich badań, a kontakt z wykładowcami o międzynarodowym autorytecie stał się okazją dla wymiany wiedzy i doświadczeń. Przewidujemy wykłady plenarne, doniesienia ustne, sesje plakatowe oraz warsztaty cytometryczne. Mamy nadzieję, że dwa dni konferencji spędzimy w miłej atmosferze na dyskusjach naukowych i spotkaniach towarzyskich.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: http://www.cytometria2018.bok-ump.pl/

Z wyrazami szacunku,

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego