IV Konferencja "Cukrzyca i ciąża"

Data wydarzenia: 18 listopada 2017

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

jak co roku, serdecznie zapraszamy Państwa do jesiennego Poznania na IV konferencję i warsztaty „Cukrzyca i ciąża”, w dniu 18 listopada 2017 roku.

W tym roku nasze spotkanie będzie miało szczególny charakter, ponieważ świętujemy 30-lecie wprowadzenia w Polsce Banku Środków Technicznych. Była to pierwsza zintegrowana, wieloośrodkowa inicjatywa, podjęta przez środowiska lekarskie zaangażowane w zapewnienie wysokospecjalistycznej opieki położniczej kobietom w ciąży chorującym na cukrzycę, zmierzająca do poprawy warunków samokontroli glikemii i intensyfikacji leczenia u tej populacji ciężarnych. Ci z Państwa, którzy kładli podwaliny obecnego systemu zintegrowanej opieki położniczej nad ciężarną chorującą na cukrzycę w Polsce, z pewnością pamiętają, jakim wyzwaniem było wtedy zapewnienie naszym pacjentkom warunków diagnostyki, leczenia i nadzoru nad ciążą na miarę europejskich standardów.

Mając po poprzednich edycjach konferencji świadomość rosnącego audytorium, dużego zainteresowania aspektami praktycznymi, licznych pytań i potrzeby dyskusji, chcemy w tym roku zaprosić Państwa na konferencję o nieco zmienionej formule i bardziej rozbudowanym programie. Mamy nadzieję, że dzięki temu zapewnimy czas, tak ważny dla poruszenia w interdyscyplinarnym gronie nurtujących nas kwestii klinicznych, dzielenia się doświadczeniami i wypracowania wspólnych rozwiązań, jak również zapewnienia wartościowego szkolenia dla specjalizujących się Koleżanek i Kolegów.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Termin konferencji: 18 listopada 2017 r.

Miejsce konferencji: Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul. Rokietnicka 8, 60-806 Poznań

Opłata konferencyjna: 250 PLN

Organizatorzy: Klinika Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Sekcja „Cukrzycy i chorób metabolicznych w ciąży” Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Stowarzyszenie na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka.

Zgłoszenia: Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Kliniki Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu klinrozrod@gpsk.ump.edu.pl z dopiskiem Konferencja ,,Cukrzyca i Ciąża”. Warunkiem wpisania na listę uczestników konferencji jest dołączenie do zgłoszenia dowodu wpłaty za konferencję i podanie przy zgłoszeniu danych do faktury: Numeru NIP oraz numeru telefonu.

Płatność: Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka: PKO BP II o/Poznań 53 1020 4027 0000 1902 0361 4419.

» Szczegółowe informacje