Konferencja "Zdrowie psychiczne osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich (a)społeczne funkcjonowanie"

Data wydarzenia: 21 kwietnia 2022

Zaproszenie na konferencję

Szanowni Państwo.

Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Laboratorium Pedagogiki Specjalnej Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem ProFUTURO w Poznaniu i Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Vis-a-Vis mają zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Zdrowie psychiczne osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich (a)społeczne funkcjonowanie”, odbywającą się on-line w terminie 21-22.04.2022.

Tematyka konferencji dotyczy zdrowia psychicznego, funkcjonowania społeczno-emocjonalnego i problemów diagnozy młodzieży i dorosłych osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Obszary te, zarówno w odniesieniu do osób z ASD wysokofunkcjonujących jak i tych z niepełnosprawnością intelektualną, stanowią nadal mało poznany wątek teoretyczny i praktyczny, który chcielibyśmy poszerzyć i uzupełnić na naszym spotkaniu.

W ramach konferencji będziecie Państwo mieli okazję wysłuchać wykładów z obszaru medycznego jak i psychologiczno-pedagogicznego, a także wziąć udział w warsztatach.

Rejestracja na konferencję będzie dostępna od 31 marca br.

Program konferencji oraz inne szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.zdrowiepsychicznezespektrumautyzmu.pl